Alejandro Aranda by Rafa G.Catala
489 notes
·
View notes
the paintings melding into each other in this music video? exquisite
2 notes
·
View notes
Laine Hardy Biography: Songs, Net Worth, Instagram, Age.
Laine Hardy Biography: Songs, Net Worth, Instagram, Age.
Laine Hardy (born September 12, 2000) is a decorated American singer and guitarist.
He rose to prominence after winning American Idol Season 17 in 2019.
He’s also released a few singles, including “Fire” and “Blue Christmas.”
knowledgebase.com.ng
Full Name:
Laine Hardy
Born:
12 September 2000 (age 22 years old)
Place of Birth:
Baton Rouge, Louisiana, United…
View On WordPress
0 notes
100 Days of Productivity [Day: 23] || 100 Jours de Productivité [Jour: 23]
reading books & binding books. today I spent several hours researching accents before catching up on some other things I've been meaning to sort out.
2 hours french lit
1.5 hours source research
house cleaned
emails cleared [ for the most part]
books made & orders packed
currently listening // Fading Away by Alejandro Aranda
lire des livres et relier des livres. aujourd'hui, j'ai passé plusieurs heures à faire des recherches sur les accents avant de rattraper d'autres choses que j'avais l'intention de régler.
2 heures de littérature française
1,5 heures de recherche de sources
nettoyage de la maison
courriels effacés [en grande partie]
livres faits et commandes emballées
chanson // Fading Away par Alejandro Aranda
31 notes
·
View notes
Silent Planet are a Californian metalcore group who have been kicking around for the last 14 years. This latest album is their 5th, I don’t know an awful lot more about them than that, so I guess we will find out the old fashioned way.
It’s absolutely crushing, I can pick out generous helpings of prog, industrial, djent, metalcore, Deathcore, a rather fulfilling cocktail. Straight away from “Offworlder” we start out having a little macabre rave to being whipped hard by that ridiculously deep twangy bass and piercing screams and growls, absolute shivers. We get into a deep groove through “Collider” being smacked around by the heaviness a bit more whilst enjoying a dark melodic chorus. “Dreamwalker” comes for your neck with a sledgehammer, I couldn’t easily snap my neck off to that, but then it slows down tricking you into dropping your guard with some semi melodic vocals, bang bang and it’s back again with a vengeance, absolutely quality. I’ve just been on one trippy journey with “Antimatter” and I feel amazing, such an odd but enticing energy. Scarypoolparty (Alejandro Aranda) helps out on “Euphoria” giving a very Deftones vibe to that chorus which is nice and wavey. “The Overgrown” is a spiritual journey that eventually collapses into a nightmare, as you can tell I’ve had a bit of a moment with this song because it’s just so bloody good!
For my first outing with Silent Planet I’m definitely going to commit to them. I wanna get in a really dark venue with a fantastic lighting rig and let the energy loose live, picturing this on stage is bringing me a lot of anticipation!
[8/10]
2 notes
·
View notes
Cierre Listado de Participantes de los GPS
La CADA anuncia el listado de participantes de los GPS “Andres Calonge” y “Hugo Mario La Nasa” en Concepción del Uruguay para los días 9 y 11 de junio.
100 metros llanos mujeres GPS
11.45 de Jesus Azevedo BRA
11.52 De Bassi Anny BRA
11.64 +0.7 María Florencia Lamboglia FAM
11.67 Torrez Torrez Guadalupe BOL
11.68 +0.1 María Victoria Woodward COR
11.71 Martina Coronato URU
12.03 Gimenez Gustale Macarena PAR
12.04 0.8 Belén Fritzsche FAM
12.06 Hiebert Klassen Xenia PAR
12.06 0.6 Valentina Napolitano FAM
12.08 0.8 Sofía Tamara Casetta FAM TOTAL 16
12.17 1.0 Noelia Giselle Vera PAR
12.22 0.7 Leslie Tamara Lucero COR
12.47 1.1 Malena Arantza Gobbo SF
12.60 Baez Barrios Ruth Andrea PAR
12.52 Iara Milagros Aro SL
200 metros llanos mujeres GPS
23.69 de Jesus Azevedo BRA
23.69 De Bassi Anny BRA
23.87 -0.5 María Florencia Lamboglia FAM
24.23 -0.5 María Victoria Woodward COR
24.44 Torrez Torrez Guadalupe BOL
24.46 Hiebert Klassen Xenia PAR
24.55 -0.5 Camila Roffo FAM
24.77 1.3 Melanie Soledad Rosalez FAM
24.93 0.0 Sofía Tamara Casetta FAM
25.41 1.6 Noelia Anahí Martínez COR TOTAL 18
25.44 1.0 Sofía Ximena Ibarra FAM
25.45 1.0 Valentina Napolitano FAM
25.46 1.6 Leslie Tamara Lucero COR
25.47 1.3 Camila Molocznik FAM
25.53 -0.7 Iara Milagros Aro SL
25.59 1.0 Malena Arantza Gobbo SF
25.59 1.1 Paulina Knees FAM
25.66 Contrera Rivas Araceli PAR
400 metros llanos mujeres GPN
54.84 a Leidy Lorena Sinisterra COL
55.76 Camila Roffo FAM
55.81 Noelia Anahí Martínez COR
56.21 Martina Daniela Escudero RN
56.96 Camila Leonela Correa FAM
57.04 Sofía Ximena Ibarra FAM TOTAL 10
57.24 Paulina Knees FAM
57.66 María Emilia Batalla FAM
57.92 Celeste María Molina BA
57.99 Gisela Hernández ER
100 metros con vallas mujeres GPS
13.70 -0.1 Leticia de Lima Gaspar BRA
14.02 1.2 Helen Bernard Stilling FAM
14.55 -1.7 Valentina Polanco SL
14.81 -1.7 Candela Beláustegui FAM
14.87 -2.0 Violeta Antonella Aranda FAM
15.06 -0.6 Miranda Recalde FAM TOTAL 9
15.08 -0.6 Camila Luciana Zita FAM
15.69 1.3 Lucía Aylén Zurdo BA
15.77 1.7 Malena Bustamante BA
100 metros llanos varones GPS
10.14 Deliser Espinoza Arturo PAN
10.31 Almiron Escobar Cesar PAR
10.35 Zalazar Ayala Misael PAR
10.43 1.8 Franco Florio FAM
10.47 -2.1 Daniel Rodrigo Londero FAM
10.52 0.5 Tomás Pablo Mondino SF
10.56 0.5 Lucas Adrián Villegas SL
10.60 WolK Retmer Jonathan PAR
10.61 a 1.6 Gustavo Alejandro Mongelos PAR
10.63 Maidana Pedrozo Fredy PAR
10.63 Adrian NIcolari URU
10.69 0.5 Tomás Ariel Villegas SL
10.72 0.7 Pedro Rodríguez Merlo FAM TOTAL 22
10.76 Agustín Nahuel Pinti MZA
10.76 Matías Agustín Elizaincin FAM
10.80 Facundo Santos URU
10.82 0.7 Felipe Harte ARG
10.87 Tobías Pereyra FAM
10.89 Alejo Pafundi SF
10.90 Alvaro Piñeyro URU
10.93 Francisco Santinelli Ildarraz BA
11.06 1.5 Matías Agustín Castro LRI
200 metros llanos varones GPS
20.61 Zalazar Ayala Misael PAR
20.73 Almiron Escobar Cesar PAR
21.12 1.1 Bautista Diamante FAM
21.16 1.2 Tomás Pablo Mondino SF
21.19 Maidana Pedrozo Fredy PAR
21.25 1.1 Matías Falchetti FAM
21.26 Deliser Espinoza Arturo PAN
21.36 0.1 Juan Ignacio Ciampitti FAM
21.46 WolK Retmer Jonathan PAR
21.47 0.1 Agustín Nahuel Pinti MZA TOTAL 17
21.73 0.5 Tomás Ariel Villegas SL
21.78 1.5 Francisco Santinelli BA
21.90 1.6 Julián Pereyra FAM
21.99 1.0 Pedro Rodríguez Merlo FAM
22.09 -0.2 Lucas Adrián Villegas SL
22.17 Renzo Salvatore Cremaschi MZA
22.58 Alvaro Piñeyro URU
400 metros llanos varones GPS
45.53 Eliean gaspar Larregina BA
45.75 Padrino Villazana Kelvis VEN
45.98 Mendes Da Silva Douglas BRA
46.91 Alfredo Emilio Sepúlveda CHI
47.63 Rodriguez Osorno Jonathan COL
47.58 Matías Falchetti FAM
47.79 Pedro Emmert FAM
48.58 Matías Gónzalez URU
48.65 Julián Pereyra FAM TOTAL 12
48.86 Marcos Andrés Villagra CHU
49.28 Mateo Durán FAM
49.49 Oscar Santiago Castro FAM
110 metros con vallas varones GPN
14.21 -0.3 Renzo Salvatore Cremaschi MZA
14.78 -1.7 Julián Berca MZA
15.04 0.3 Santiago Ezequiel Riveira SL
15.20 -0.1 Joaquín Olmos FAM TOTAL 8
15.74 -0.3 Guillermo Quintero MZA
16.02 2.0 Matías Ledesma BA
16.06 0.3 Lorenzo Rossetto COR
16.39 1.5 Germán Rivero Fernández BA
400 m con vallas varones GPS
49.62 Sepulveda Alfredo CHI
51.18 Bruno Agustín De Genaro SL
52.09 Damián Gabriel Moretta FAM TOTAL 6
56.56 Andrés Mendoza SF
56.77 Rodrigo Joel Bordón FAM
51.50 Guillermo Ruggeri MZA
800 m Mujeres GPS
2:05.47 Calderon Maza Andrea ECU
2:08.19 Martina Daniela Escudero RN
2:09.06 Poma Mendoza Anita PER
2:09.24 a Leidy Lorena Sinisterra COL
2:10.09 Evangelina Luján Thomas CHU
2:11.35 Fabiana Salomé Gramajo FAM
2:12.26 Juana Zuberbuhler BA
2:13.33 Sandra Maia Gómez FAM
2:13.57 Karen Ailén Rocca BA
2:14.21 Nazarena Firpo URU
2:14.31 María Paz Romero CTS
2:14.87 Delfina Olivero FAM TOTAL 17
2:16.62 Victoria Olives SF
2:18.99 Joaquina Durá BA
2:19.33 Celeste Pampillón ER
2:19.54 Delfina Morena Molina BA
2:20.09 Camila González FAM
1500 m Mujeres GPS
4.20.16 Micaela Levaggi BA
4:20.80 Daiana Alejandra Ocampo FAM
4:25.29 Poma Mendoza Anita PER
4:28.24 Antonella Janet Guerrero FAM
4:32.14 Fabiana Salomé Gramajo FAM
4:37.48 Karen Ailén Rocca BA
4:38.80 Sandra Maia Gómez FAM
4:42.64 Noeli Vicintin BA
4:43.01 Juana Zuberbuhler BA TOTAL 15
4:44.26 Karen Marianela Cejas BA
4:45.72 Iara Becker FAM
4:47.15 Camila González FAM
4:47.29 Brisa Nicole Trecanao RN
4:47.60 María Paz Romero CTS
4:47.68 Renata Dolhare FAM
3000 m c/obstáculos Mujeres GPS
10:13.63 Carolina Lozano SF
10:15.03 Clara Macarena Baiocchi COR
11:23.31 Shalom Eunice Lescano BA
10:39.58 Stefany Paola López COL
11:58.58 Emilia Gigón SF TOTAL 8
12:16.11 Juliana Itatí Romero CTS
12:18.79 Greta Victoria Rodríguez ER
12:45.22 Luana Ayelé Britez MNS
5000 m Mujeres GPS
15:49.90 Micaela Levaggi BA
15:57.24 Daiana Alejandra Ocampo FAM
16:06.66 Carolina Lozano SF
16:47.02 Florencia Lorena Cuello MZA
17:08.78 Antonella Janet Guerrero FAM
17:12.32 Stefany Paola López COL
17:12.69 Nélida del Carmen Peñaflor SDE
17:30.70 Nair Gisele Dianes BA
17:35.15 Karen Marianela Cejas BA
17:53.60 Catalina García Paul FAM
17:59.56 Renata Dolhare FAM TOTAL 18
18:06.59 Constanza Garrido BA
18:20.78 Gisela Cristina Díaz SDE
18:38.41 Ainhoa Roldán BA
18:39.77 Ximena Anahí Simeone ER
18:48.05 Camila Farinelli FAM
18:50.27 Sofía Ailín Costa SL
18.51.05 Maria Belen Cordoba BA
800 m varones GPS
1:45.42 Abreu Paes Lutimar BRA
1:49.25 Julián Alberto Gaviola FAM
1:50.41 Gonzalo Gervasini URU
1:50.35 Montes de Oca Santamaria ECU
1:50.67 Jairo Moreira URU
1:50.70 Rodriguez Osorno Johnatan COL
1:51.56 Uriel Rodrigo Muñoz BA
1:51.69 Leandro Ismael Paris SL
1:51.69 Franco Gastón Peidón BA
1:52.32 Augusto Mariano Cochet FAM TOTAL 22
1:52.46 Diego Matías Leones SF
1:53.09 Estanislao Mendivil FAM
1:53.09 Pedro Emmert FAM
1:53.20 Leonardo Leonel Pérez-Lazarte BA
1:53.46 Edgar Emanuel Valdez CAT
1:53.66 Tomás Mirón FAM
1:54.07 Víctor Fabián Colazo FAM
1:54.09 Preciado Moreno David COL
1:54.82 Rodriguez Espinel Santiago COL
1:54.64 Vicente Gómez FAM
1:55-58 Matias González URU
1:55.85 Fabricio da Rosa URU
1500 m varones GPS
3:39.94 Abreu Paes Lutimar BRA
3:43.00 Matías Antonio Reynaga ARG
3:45.29 Leandro Leonel Pérez-Lazarte BA
3:45.78 José Zabala SF
3:46.40 Fabián Manrique FAM
3:48.96 Gonzalo Gervasini URU
3:49.18 Montes de Oca Santamaria ECU
3:50.56 Agustín Alejandro Contreras BA
3:50.92 Sebastián Agustín De Zan FAM
3:52.00 Pablo Agustín Toledo SDE TOTAL 19
3:52.00 Rodriguez Espinel Santiago COL
3:54.23 Uriel Rodrigo Muñoz BA
3:55.34 Manuel Rojas BA
3:55.90 Alexis Gabriel Corrías RN
3:56.56 Lautaro Ocampo SF
3:56.66 Franco Gastón Peidón BA
3.57.83 Juan Ignacio Dutari COR
3:58.00 Preciado Moreno David COL
3:59.81 Edgar Emanuel Valdez CAT
3000 m c/obstáculos varones GPS
8:41.91 Palomino Greta PER
8:55.24 Tomás Vega BA
8:55.89 Carlos Augusto Johnson SF
8:57.30 Fausto Alonso FAM
8:58.03 Germán Vega BA
8:58.63 Marcos Julián Molina SF
9:15.00 Bolivar Latorre Camilo COL
9:29.16 Jerónimo Pedro Peralta COR TOTAL 12
9:32.03 Jonathan Ezequiel García BA
9:37.71 Hipólito Pereiro FAM
9.49.09 Gabriel Corda BA
CT Daniel Oscar Penta ARG
5000 m varones GPS
13:44.58 Matías Antonio Reynaga SAL
13:47.00 Marcos Julian Molina ER
13:57.82 Fabián Manrique FAM
14:14.49 José Zabala SF
14:15.97 Edgar Felipe Neri-Chávez SDE
14:21.80 Daniel Toroya BOL
14:28.04 Ninavia Mamani BOL
14:29.61 Alan Esteban Niestroj FAM
14:30.37 Ezequiel Chavarría TUC
14:31.97 Pablo Agustín Toledo SDE
14:34.82 Rodriguez Espinel Santiago COL
14:37.12 Tomás Vega BA
14:43.85 Agustín Alejandro Contreras BA
14:43.86 Gustavo Martín Villafañe SJ
14:44.71
Read the full article
4 notes
·
View notes
141 aspirantes a legisladores federales renuncian a sus apoyos económicos
CIUDAD DE MÉXICO * 5 de marzo, 2024.
) Apro
Diputadas y diputados que participarán en la elección consecutiva manifestaron su renuncia voluntaria a apoyos económicos, informó la Cámara Baja en un comunicado.
La Mesa Directiva informó que 141 legisladores federales que participarán en la elección consecutiva en el proceso electoral 2023-2024 manifestaron su renuncia voluntaria a los apoyos económicos a que tienen derecho.
Estos apoyos consisten en asistencia legislativa, atención ciudadana, casa enlace, transporte y hospedaje y tarjeta Viapass para peaje, y dejarán de contar por ellos por el periodo que comprende del 1 de marzo al 2 de junio.
De la cifra total, 45 son de Morena, 47 del PAN, 29 del PRI, 19 del PT y uno del PRD.
Estos son los legisladores que expresaron su deseo de renunciar a los apoyos:
Morena
César Agustín Hernández Pérez, Carol Antonio Altamirano, Reyna Celeste Ascencio Ortega, Ana Elizabeth Ayala Leyva, Manuel de Jesús Baldenebro Arredondo, Rocío Natalí Barrera Puc, Juan Ángel Bautista Bravo, María del Carmen Bautista Pelaéz, Bruno Blancas Mercado, Francisco Javier Borrego Adame, Héctor Armando Cabada Alvidrez, Óscar Cantón Zetina, Olegaria Carrazco Macías, Mario Miguel Carrillo Cubillas, Alejandro Carvajal Hidalgo, Favio Castellanos Polanco, Olga Leticia Chávez Rojas, Armando Contreras Castillo, Armando Corona Arvizu, Roberto Ángel Domínguez Rodríguez, Olga Juliana Elizondo Guerra, Leonel Godoy Rangel, Juanita Guerra Mena, Rosa Hernández Espejo, Arturo Roberto Hernández Tapia, Mónica Herrera Villavicencio, Irma Juan Carlos, Mayra Alicia Mendoza Álvarez, Moisés Ignacio Mier Velazco, Evangelina Moreno Guerra, Julio Cesar Moreno Rivera, Blanca Araceli Narro Panameño, Araceli Ocampo Manzanares, Pedro David Ortega Fonseca, Jaime Humberto Pérez Bernabe, Sonia Rincon Chanona, Carlos Sánchez Barrios, Azael Santiago Chepi, Paola Tenorio Adame, Teresita de Jesús Vargas Meraz, Manuel Vázquez Arellano, Julieta Kristal Vences Valencia, Dulce María Corina Villegas Guarneros, Merary Villegas Sánchez y Joaquín Zebadúa Alva.
PAN
Marco Humberto Aguilar Coronado, Laura Patricia Ahedo Bárcenas, Salvador Alcántar Ortega, Marco Antonio Almendariz Puppo, Daniela Soraya Álvarez Hernández, Ana Teresa Aranda Orozco, Itzel Josefina Balderas Hernández, Ana María Balderas Trejo, Carolina Beauregard Martínez, María Teresa Castell de Oro Palacios, Román Cifuentes Negrete, Erika de los Ángeles Díaz Villalón, Yesenia Galarza Castro, María Josefina Gamboa Torales, Pedro Garza Treviño, Mariana Gómez del Campo Gurza, Carmen Rocío González Alonso, Karla Verónica González Cruz, Diana Estefanía Gutiérrez Valtierra, Genoveva Huerta Villegas, Jorge Ernesto Inzunza Armas, Julia Licet Jiménez Angulo, Berenice Juárez Navarrete, Diana María Teresa Lara Carreón, José Elías Lixa Abimerhi, Noemí Berenice Luna Ayala, Gustavo Macías Zambrano, Esther Mandujano Tinajero, Noel Mata Atilano, Miguel Ángel Monraz Ibarra, Sarai Núñez Cerón, Ali Sayuri Núñez Meneses, María Elena Pérez-Jaén Zermeño, Gabriel Ricardo Quadri de la Torre, Éctor Jaime Ramírez Barba, Sonia Rocha Acosta, Juan Carlos Romero Hicks, Martha Estela Romo Cuéllar, Paulina Rubio Fernández, Ana Laura Sánchez Velázquez, Rodrigo Sánchez Zepeda, Luis Gerardo Serrato Castell, Armando Tejeda Cid, Héctor Saúl Téllez Hernández, Fernando Torres Graciano, Roberto Valenzuela Corral y Margarita Ester Zavala Gómez del Campo.
PRI
Norma Angélica Aceves García, Yeimi Yazmín Aguilar Cifuentes, María de Jesús Aguirre Maldonado, Pablo Guillermo Angulo Briceño, Karla Ayala Villalobos, Frinné Azuara Yarzábal, Sue Ellen Bernal Bolnik, Jaime Bueno Zertuche, María del Refugio Camarena Jáuregui, Adriana Campos Huirache, Alma Patricia Cardona Ortiz, Eufrosina Cruz Mendoza, Carolina Dávila Ramírez, Juan Francisco Espinoza Eguia, Xavier González Zirión, Marcela Guerra Castillo, Fuensanta Guadalupe Guerrero Esquivel, Johana Montcerrat Hernández Pérez, Ana Lilia Herrera Anzaldo, Jazmín Jaimes Albarrán, Roberto Carlos López García, Tereso Medina Ramírez, Rubén Ignacio Moreira Valdez, Rafael Alejandro Moreno Cárdenas, Mariana Erandi Nassar Piñeyro, Lorena Piñón Rivera, María Elena Serrano Maldonado, Maribel Guadalupe Villaseñor Dávila y Cynthia Iliana López Castro.
PT
Lilia Aguilar Gil, José Alejandro Aguilar López, Mary Carmen Bernal Martínez, Francisco Amadeo Espinosa Ramos, Alfredo Femat Bañuelos, José Gerardo Rodolfo Fernández Noroña, Irma Yordana Garay Loredo, Margarita García García, Jesús Fernando García Hernández, Maribel Martínez Ruiz, Luis Enrique Martínez Ventura, Brígido Ramiro Moreno Hernández, Magdalena del Socorro Núñez Monreal, Jorge Armando Ortiz Rodríguez, Ángel Benjamín Robles Montoya, Ana Karina Rojo Pimentel, María de Jesús Rosete Sánchez, Reginaldo Sandoval Flores y Dionicia Vázquez García.
PRD
Francisco Javier Huacus Esquivel.
] Síguenos en facebook.com/acapulcopress.news
) Síguenos en facebook.com/angelblanco.press
] Síguenos en ) acapulcopress.com
Read the full article
0 notes
FAM EN SLP RESPETARÁ LOS TIEMPOS PARA DEFINIR LOS PERFILES QUE ENCABEZARÁN ESPACIOS EN 2024
FAM EN SLP RESPETARÁ LOS TIEMPOS PARA DEFINIR LOS PERFILES QUE ENCABEZARÁN ESPACIOS EN 2024• Los integrantes representantes de la sociedad civil del FAM SLP, Alejandro Lafuente, Fuensanta Medina, Manuel Aranda y Alberto Narváez , rechazaron que haya definiciones sobre perfiles de cara al 2024.• Dijeron que los procesos de selección se deben hacer de cara a la ciudadanía y en conjunto con los…
View On WordPress
0 notes
Tigo realiza 4to Congreso de Maestros Conectados
Tigo presentó el 4to Congreso Maestros Conectados bajo el tema “La Pedagogía innovadora como protagonista”, con la destacada participación de tres expertos internacionales en enseñanza digital: Alejandro Moreleón de México, Cristina Aranda de España y Rafael González de Venezuela.
El enfoque principal del congreso estuvo en la integración de tecnologías avanzadas en el aula y la promoción de…
View On WordPress
0 notes
CALIFICACIÓN PERSONAL: 4 / 10
Título Original: The Exorcism of God
Año: 2021
Duración: 98 min
País: Estados Unidos
Dirección: Alejandro Hidalgo
Guion: Santiago Fernández Calvete, Alejandro Hidalgo
Música: Elik Alvarez, Yoncarlos Medina
Fotografía: Gerard Uzcategui
Reparto: Joseph Marcell, María Gabriela de Faría, Will Beinbrink, Irán Castillo, Hector Kotsifakis, Raquel Rojas, Maria Antonieta Hidalgo, Alfredo Herrera, Eloisa Maturen, Juan Ignacio Aranda, Nuria Gil, Patricia Pacheco, Patricia Rojas, Jesse Celedon, Simona Chirinos, Evelia Di Gennaro, Flora Sylvestre, Marcela Cirón. Voz: Christian Rummel, Johanna Winkel
Productora: Coproducción Estados Unidos-México-Venezuela; Epica Pictures, Kabche Film Production, Mouth of the Devil, Terminal
Género: Drama; Horror
https://www.imdb.com/title/tt10362566/
TRAILER:
0 notes
LA-based Alejandro Aranda (Scarypoolparty) first turned heads in 2018 after appearing on season 17 of American Idol. Catch his soulful voice and distinctive guitar at The Teragram Ballroom on Tuesday December 13!
0 notes
DesienFever cover of Alejandro Aranda’s original song outloud @American...
0 notes