27 Mayıs 2020 Çarşamba günü Tivibu üzerinden Türkçe altyazıyla İngilizce olarak yayına başlayan BBC First kanalının 20 – 26 Temmuz 2020 haftası yayın akışını sizler için düzenledik. Yayın akışında oluşabilecek değişiklikleri de haberimizi güncelleyerek sizlere duyuracağız.
BBC First – Diziler
BBC First; Tivibu Ev ve Tivibu Uydu’da 17. ve 143.Kanal numaralarından geçen hafta yayına başladı ve Tivibu GO uygulamasına da eklendi. Kanal; sinema ve süper paket kullanıcıları tarafından izlenebilecek. BBC First kanalında yayınlanan diziler ise; seç izle klasörüne de eklendi.
BBC First – tivibu Kanal 143
Kanalda yer alacak içeriklerden bazıları şu şekilde; “Dr. Who”, “MotherFatherSon”, “Brexit: The Uncivil War”, “Les Miserables”, “The Mallorca Files”, “Traces”, “Father Brown”, “Death in Paradise”, “Call the Midwife”, “Shakespeare and Hathaway” ve “The Durrells”.
Doctor Who
Les Miserables
İşte kanalın bu hafta yayın akışı:
BBC First kanalı 20 – 26 Temmuz 2020 Yayın Akışı:
[su_spacer]
[su_tabs]
[su_tab title=”Pazartesi”]
20 Temmuz 2020 Pazartesi:
00:25 Les Misérables (Sezon 1, Bölüm 2)
01:25 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 8)
02:10 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 6)
02:55 The Last Post (Sezon 1, Bölüm 6)
03:50 The Musketeers (Sezon 2, Bölüm 4)
04:45 New Tricks (Sezon 10, Bölüm 4)
05:35 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 5)
06:00 Doctor Who: The Snowmen
07:00 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 1)
07:45 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 2)
08:35 The Musketeers (Sezon 2, Bölüm 4)
09:25 New Tricks (Sezon 10, Bölüm 4)
10:20 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 2)
11:15 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 2)
12:00 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 3)
12:45 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 4)
13:30 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 5)
14:15 Doctor Who: The Snowmen
15:15 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 1
16:00 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 2)
16:45 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 2)
17:40 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 6)
18:30 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 1)
19:20 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 1)
20:05 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 4)
21:00 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 7)
21:45 Les Misérables (Sezon 1, Bölüm 2)
22:45 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 7)
23:30 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 2)
[/su_tab]
[su_tab title=”Salı”]
21 Temmuz 2020 Salı:
00:20 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 1)
01:05 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 7)
01:50 Les Misérables (Sezon 1, Bölüm 2)
02:50 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 7)
03:35 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 2)
04:30 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 1)
05:15 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 1)
06:00 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 5)
06:25 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 2)
07:10 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 3)
07:55 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 4)
08:40 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 6)
09:35 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 1)
10:20 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 1)
11:10 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 4)
12:00 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 7)
12:50 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 3)
13:35 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 4)
14:20 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 6)
15:15 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 1)
16:00 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 1)
16:45 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 4)
17:40 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 7)
18:35 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 2)
19:20 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 2)
20:05 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 5)
21:00 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 8)
21:45 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 7)
22:30 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 8)
23:15 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 3)
[/su_tab]
[su_tab title=”Çarşamba”]
22 Temmuz 2020 Çarşamba:
00:10 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 2)
00:55 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 8)
01:40 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 7)
02:25 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 8)
03:10 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 3)
04:05 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 5)
04:25 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 2)
05:15 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 3)
06:00 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 6)
06:20 Friday Night Dinner (Sezon 2, Bölüm 1)
06:45 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 4)
07:30 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 5)
08:15 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 6)
09:00 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 7)
09:50 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 2)
10:35 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 2)
11:20 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 5)
12:15 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 8)
13:00 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 5)
13:45 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 6)
14:30 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 7)
15:20 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 5)
16:15 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 8)
17:00 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 8)
17:45 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 8)
18:40 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 3)
19:20 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 3)
20:05 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 6)
21:00 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 9)
21:50 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 8)
22:35 Prey (Sezon 1, Bölüm 2)
23:25 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 4)
[/su_tab]
[su_tab title=”Perşembe”]
23 Temmuz 2020 Perşembe:
00:15 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 3)
01:00 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 9)
01:50 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 8)
02:35 Prey (Sezon 1, Bölüm 2)
03:20 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 4)
04:15 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 8)
05:05 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 6)
06:00 Friday Night Dinner (Sezon 2, Bölüm 1)
06:25 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 6)
07:10 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 7)
07:55 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 8)
08:40 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 8)
09:30 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 3)
10:15 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 3)
11:00 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 6)
11:55 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 8)
12:40 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 9)
13:35 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 7)
14:20 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 8)
15:05 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 8)
16:00 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 6)
16:50 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 9)
17:40 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 9)
18:35 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 4)
19:20 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 4)
20:05 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 7)
21:00 Prey (Sezon 1, Bölüm 3)
21:50 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 9)
22:40 Sherlock (Sezon 3, Bölüm 2)
[/su_tab]
[su_tab title=”Cuma”]
24 Temmuz 2020 Cuma:
00:10 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 5)
01:00 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 4)
01:45 Prey (Sezon 1, Bölüm 3)
02:35 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 9)
03:25 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 5)
04:20 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 4)
05:05 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 7)
06:00 Friday Night Dinner (Sezon 2, Bölüm 2)
06:25 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 8)
07:10 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 9)
07:55 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 10)
08:40 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 9)
09:35 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 4)
10:20 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 4)
11:05 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 7)
12:00 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 9)
12:50 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 9)
13:35 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 10)
14:25 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 9)
15:15 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 4)
16:05 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 4)
16:50 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 7)
17:40 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 10
18:35 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 10
19:20 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 5)
20:05 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 8)
21:00 Sherlock (Sezon 3, Bölüm 3)
22:30 Prey (Sezon 1, Bölüm 3)
23:20 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 8)
[/su_tab]
[su_tab title=”Cumartesi”]
25 Temmuz 2020 Cumartesi:
00:05 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 6)
00:55 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 10)
01:45 Sherlock (Sezon 3, Bölüm 3)
03:15 Prey (Sezon 1, Bölüm 3)
04:00 Happy Valley (Sezon 2, Bölüm 6)
04:55 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 8)
06:00 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 9)
06:45 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (Sezon 1, Bölüm 10)
07:30 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 10)
08:20 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 10)
09:10 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 5)
09:55 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 8)
10:45 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 1)
11:40 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 2)
12:30 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 10)
13:25 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 10)
14:10 Father Brown (Sezon 4, Bölüm 5)
14:55 Death in Paradise (Sezon 5, Bölüm 8)
15:50 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 1)
16:40 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 2)
17:35 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 8)
18:20 The Musketeers (Sezon 2, Bölüm 5)
19:15 New Tricks (Sezon 10, Bölüm 5)
20:05 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 3)
21:00 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 9)
21:45 Sherlock (Sezon 3, Bölüm 3)
23:15 Les Misérables (Sezon 1, Bölüm 2)
[/su_tab]
[su_tab title=”Pazar”]
26 Temmuz 2020 Pazar:
00:20 SS-GB (Sezon 1, Bölüm 1)
01:10 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 9)
01:55 Les Misérables (Sezon 1, Bölüm 2)
02:55 SS-GB (Sezon 1, Bölüm 1)
03:50 The Musketeers (Sezon 2, Bölüm 5)
04:45 New Tricks (Sezon 10, Bölüm 5)
05:35 Friday Night Dinner (Sezon 2, Bölüm 3)
06:00 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 8)
06:45 The Musketeers (Sezon 2, Bölüm 5)
07:40 New Tricks (Sezon 10, Bölüm 5)
08:35 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 1)
09:25 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 2)
10:20 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 3)
11:15 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 8)
12:00 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 9)
12:50 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 1)
13:35 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 2)
14:20 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 3)
15:05 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 4)
15:50 Doctor Who (Sezon 7, Bölüm 10)
16:35 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 3)
17:30 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 9)
18:15 The Musketeers (Sezon 2, Bölüm 6)
19:10 New Tricks (Sezon 10, Bölüm 6)
20:05 Call the Midwife (Sezon 7, Bölüm 4)
21:00 Les Misérables (Sezon 1, Bölüm 3)
22:00 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 9)
22:45 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 7)
23:30 SS-GB (Sezon 1, Bölüm 2)
[/su_tab]
[/su_tabs]
BBC First – 20 – 26 Temmuz 2020 – Haftalık Yayın Akışı 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü Tivibu üzerinden Türkçe altyazıyla İngilizce olarak yayına başlayan BBC First kanalının 20 - 26 Temmuz 2020 haftası yayın akışını sizler için düzenledik.
0 notes
TRT’nin yeniden yayın hayatına başlayan kültür ve sanat kanalı “TRT2”nin 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 tarihleri arasındaki, haftalık yayın akışına bu başlıktan ulaşabilirsiniz. Farklı kültür sanat içeriklerini ekrana taşıyan TRT 2’de; sinemadan müziğe, resimden edebiyata, tarihten felsefeye kadar birçok alanı konu alan yapımlar izleyici ile buluşuyor.
Üç hafta önce başlayan; İsveç – Danimarka ortak yapımı, polisiye drama dizisi “Bron/Broen” haftaiçi her gece 00:30’da tekrarlanmaya devam ediyor. Dizinin bu hafta 2.sezonunun final bölümleri tekrar yayında olacak. TRT2 bu diziyi ilk kez; 13 Eylül 2019 – 24 Ocak 2020 tarihleri arasında haftada bir bölüm olarak ekranlara getirmişti. Dizi ile ilgili bilgi için daha önceki başlığımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Yayın akışında oluşacak değişiklikler ve akıştaki eksiklikler; öğrendiğimiz anda akışa eklenecektir.
TRT2 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 – Haftalık Yayın Akışı:
[su_spacer]
[su_tabs]
[su_tab title=”Pazartesi”]
29 Haziran 2020 Pazartesi:
05:28 İstiklal Marşı
05:30 Anadolu Arkeolojisi
06:00 Nakkaşın Fırçası
06:30 Opera Dünyası
07:00 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
07:50 Destansı Kareler
08:00 Sinema Dünyası
08:30 Pera Konserleri
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Tiyatro Dünyası
10:30 Sarayın Lezzetleri
11:00 Aramızda Müzik Var
11:50 Fotoğraflar
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Sinema +
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Karalama Defteri
14:00 Kısa Bir Ara
14:20 Randevu
14:30 Koleksiyoner
15:00 Anjelika Akbar İle Sesler
15:30 Bir Zamanlar
16:00 Kelimeler Ve Şeyler
17:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
17:30 Bizim Resmimiz
18:00 Hayat Sanat
18:30 Berceste
18:45 Yeryüzleri
18:50 Türkiye Atlası
19:00 Geleneğin Kalp Atışları
20:00 Belgesel: Keçenin Teri
20:30 Eskici
21:00 Yabancı Sinema “İnci Küpeli Kız” (Girl With A Pearl Earring) (2003) (Yönetmen: Peter Webber)
23:00 Tarih Söyleşileri
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (16.Bölüm) (2.Sezon 6.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “İnci Küpeli Kız” (Girl With A Pearl Earring) (2003) (Yönetmen: Peter Webber) (Tekrar)
03:20 Belgesel: Keçenin Teri
03:45 Tarih Söyleşileri
[/su_tab]
[su_tab title=”Salı”]
30 Haziran 2020 Salı:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Bizim Resmimiz
05:30 Nakkaşın Fırçası
06:00 Sinema Dünyası
06:30 Hayat Sanat
07:00 Geleneğin Kalp Atışları
08:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
08:30 Sarayın Lezzetleri
09:00 Eskici
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Evliya Çelebi
10:45 Ahenk
11:00 Belgesel: Keçenin Teri
11:30 Nakkaşın Fırçası
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Opera Dünyası
14:00 Anadolu Arkeolojisi
14:30 Koleksiyoner
15:00 Aramızda Müzik Var
15:50 Fotoğraflar
16:00 Tarih Söyleşileri
17:30 Sinema Dünyası
18:00 Hayat Sanat
18:30 Geri Dönüşen Sanat
18:50 Renkler
19:00 Bir Resim Bir Hikaye
19:30 Tarihin Ruhu
20:00 Belgesel Beethoven
21:00 Yabancı Sinema “Artist” (The Artist) (2011) (Yönetmen: Michel Hazanavicius)
23:00 İhmal Edilebilir Nasihatler
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (17.Bölüm) (2.Sezon 7.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “Artist” (The Artist) (2011) (Yönetmen: Michel Hazanavicius) (Tekrar)
03:15 Belgesel Beethoven
04:15 Berceste
04:30 Bir Resim Bir Hikaye
[/su_tab]
[su_tab title=”Çarşamba”]
1 Temmuz 2020 Çarşamba:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Tiyatro Dünyası
05:30 Murat Boncuk’la Atölye
06:00 Karalama Defteri
06:30 Hayat Sanat
07:00 Evliya Çelebi
07:45 Opera Dünyası
08:15 İzler Suretler
08:30 Kelimeler Ve Şeyler
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Murat Boncuk’la Atölye
10:30 Sinema Dünyası
11:00 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
11:50 Destansı Kareler
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
14:30 Koleksiyoner
15:00 Sarayın Lezzetleri
15:30 Tiyatro Dünyası
16:00 İhmal Edilebilir Nasihatler
17:00 Muasır
17:30 Bir Zamanlar
18:00 Hayat Sanat
18:30 Koleksiyoner
19:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
19:30 Anadolu Arkeolojisi
20:00 Evliya Çelebi
20:45 Kısa Bir Ara
21:00 Yerli Sinema “Lokman İlyas” (2016) (Yönetmen: Enes Erbay) (TV’de İlk)
22:45 Geri Dönüşen Sanat
23:00 Edebiyat Söyleşileri
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (18.Bölüm) (2.Sezon 8.Bölüm)
01:30 Yerli Sinema “Lokman İlyas” (2016) (Yönetmen: Enes Erbay) (Tekrar)
03:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
03:30 Edebiyat Söyleşileri
04:30 Evliya Çelebi
[/su_tab]
[su_tab title=”Perşembe”]
2 Temmuz 2020 Perşembe:
05:08 İstiklal Marşı
05:10 Kısa Bir Ara
05:30 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
06:30 Hayat Sanat
07:00 Aramızda Müzik Var
08:00 Tiyatro Dünyası
08:30 Ahenk
08:50 Berceste
09:00 Muasır
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
10:30 Randevu
10:45 Kısa Bir Ara
11:00 Anadolu Arkeolojisi
11:30 Karalama Defteri
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Evliya Çelebi
14:10 Geri Dönüşen Sanat
14:30 Koleksiyoner
15:00 Eskici
15:30 Bizim Resmimiz
16:00 Edebiyat Söyleşileri
17:00 Murat Boncuk’la Atölye
17:30 Konsere Davet
18:00 Hayat Sanat
18:30 İzler Suretler
18:45 Sinema +
19:30 Nakkaşın Fırçası
20:00 Pera Konserleri
21:00 Yabancı Sinema “Çalışmak İçin İyi Bir Gün” (Dobar dan za posao / A Good Day’s Work) (2018) (Yönetmen: Martin Turk)
22:30 Felsefe Söyleşileri
23:30 Anjelika Akbar İle Sesler
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (19.Bölüm) (2.Sezon 9.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “Çalışmak İçin İyi Bir Gün” (Dobar dan za posao / A Good Day’s Work) (2018) (Yönetmen: Martin Turk) (Tekrar)
03:00 Tarihin Ruhu
03:30 Felsefe Söyleşileri
04:30 Sinema +
[/su_tab]
[su_tab title=”Cuma”]
3 Temmuz 2020 Cuma:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Bir Zamanlar
05:30 Kelimeler Ve Şeyler
06:30 Hayat Sanat
07:00 Pera Konserleri
08:00 Bizim Resmimiz
08:30 Murat Boncuk’la Atölye
09:00 Opera Dünyası
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Sinema +
10:30 Konsere Davet
11:00 Geleneğin Kalp Atışları
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Anjelika Akbar İle Sesler
14:00 Sinema Dünyası
14:30 Koleksiyoner
15:00 Evliya Çelebi
15:45 Ahenk
16:00 Felsefe Söyleşileri
17:00 Anadolu Arkeolojisi
17:30 Tiyatro Dünyası
18:00 Hayat Sanat
18:30 Geri Dönüşen Sanat
18:45 Destansı Kareler
19:00 Karalama Defteri
19:30 Muasır
20:00 Konsere Davet
20:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
21:30 Yabancı Sinema “Pes Etme” (Stronger) (2017) (Yönetmen: David Gordon Green)
23:15 Aramızda Müzik Var
00:15 Kısa Bir Ara
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (20.Bölüm) (2.Sezon 10.Bölüm) (2.Sezon Finali)
01:30 Yabancı Sinema “Pes Etme” (Stronger) (2017) (Yönetmen: David Gordon Green) (Tekrar)
03:15 Karalama Defteri
03:45 Muasır
04:15 Sinema +
04:45 Opera Dünyası
[/su_tab]
[su_tab title=”Cumartesi”]
4 Temmuz 2020 Cumartesi:
05:13 İstiklal Marşı
05:15 Sarayın Lezzetleri
05:50 Ahenk
06:15 İzler Suretler
06:30 Hayat Sanat
07:00 Bir Zamanlar
07:30 Konsere Davet
08:00 Anadolu Arkeolojisi
08:30 Tiyatro Dünyası
09:00 Karalama Defteri
09:30 Kısa Bir Ara
09:45 Yabancı Sinema “İnci Küpeli Kız” (Girl With A Pearl Earring) (2003) (Yönetmen: Peter Webber) (Tekrar)
11:30 Aramızda Müzik Var
12:20 Fotoğraflar
12:30 Resim Sevinci: Bob Ross
13:00 Sarayın Lezzetleri
13:30 Günseli Kato İle Hasılıkelam
14:00 Sinema +
14:30 Anjelika Akbar İle Sesler
15:00 Bir Resim Bir Hikaye
15:30 Tarihin Ruhu
16:00 Tarihin Ruhu
16:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
17:30 Evliya Çelebi
18:20 Yeryüzleri
18:30 Kelimeler Ve Şeyler
19:20 Müzelerin Yıldızları
19:30 Eskici
20:00 Adele Live in Newyork City
21:15 Film Önü
21:30 Yabancı Sinema “Geliş” (Arrival) (2016) (Yönetmen: Denis Villeneuve) (TV’de İlk)
23:30 Film Arkası
00:00 Adele Live in Newyork City
01:00 Film Önü
01:15 Yabancı Sinema “Geliş” (Arrival) (2016) (Yönetmen: Denis Villeneuve) (Tekrar)
03:20 Film Arkası
03:50 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
04:40 Muasır
[/su_tab]
[su_tab title=”Pazar”]
5 Temmuz 2020 Pazar:
05:08 İstiklal Marşı
05:10 Eskici
05:40 Pera Konserleri
06:30 Belgesel: Keçenin Teri
07:00 Sinema +
07:30 Bir Resim Bir Hikaye
08:00 Kelimeler Ve Şeyler
09:00 Evliya Çelebi
09:45 Western Kuşağı “Bir Avuç Dolar” (Per un pugno di dollari / A Fistfull Of Dollars) (1964) (Yönetmen: Sergio Leone)
11:30 Eskici
12:00 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
13:00 Konsere Davet
13:30 Pazar Konseri
14:45 Müzelerin Yıldızları
15:00 Karalama Defteri
15:30 Tarihin Ruhu
16:00 Tarihin Ruhu
16:30 Adele Live in Newyork City
17:45 Kısa Bir Ara
18:00 Muasır
18:30 Anadolu Arkeolojisi
19:00 Aramızda Müzik Var
20:00 Sarayın Lezzetleri
20:30 Sinema Dünyası
20:50 Renkler
21:00 Fotoğraflar
21:15 Film Önü
21:30 Yabancı Sinema “Savaşın Gölgesinde” (While At War) (2019) (Yönetmen: Alejandro Amenábar) (TV’de İlk)
23:20 Film Arkası
23:45 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
00:50 Evliya Çelebi
01:30 Film Önü
01:45 Yabancı Sinema “Savaşın Gölgesinde” (While At War) (2019) (Yönetmen: Alejandro Amenábar) (Tekrar)
03:40 Film Arkası
04:15 Konsere Davet
04:40 Pazar Konseri
[/su_tab]
[/su_tabs]
TRT2 kanalının uydu frekans bilgileri ve platform kanal numaraları ise şu şekilde:
#gallery-0-5 { margin: auto; } #gallery-0-5 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-0-5 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-0-5 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
TRT2 Frekans 01
TRT2 Frekans 02
TRT2 – 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 – Haftalık Yayın Akışı TRT'nin yeniden yayın hayatına başlayan kültür ve sanat kanalı “TRT2”nin 29 Haziran - 5 Temmuz 2020 tarihleri arasındaki, haftalık yayın akışına bu başlıktan ulaşabilirsiniz.
0 notes